ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Dolunay Koç Burcunda


 

 

KOÇ

Sevgili Koçlar saat 06:19 itibariyle Koç-Terazi aksında meydana gelecek Dolunay Ay-Uranüs kavuşumu ve Ay-Pluto zorlu görünümüyle aynı güne denk geliyor. Üzerimizdeki baskı hem iş hem ilişki hem ailevi konularda bir hayli yoğunlaşır. Bu yüzden de, kendi isteklerimizi daha fazla önemseyebilir, baskılar karşısında fevri kararlar verebiliriz. Buna mutlaka dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü olaylara böyle yanaşırsak, gerek partnerimiz gerekse başkalarıyla düzgün ve seviyeli bir beraberlik yaşamak mümkün olmadığı gibi, aramızdaki ipler aniden kopabilir. Şimdi burada şöyle düşünmenizi tavsiye ediyorum. Sizin hayatınızda ilişkinizin, partnerinizin veya iş ortağınızın önemi nedir. Buna dürüstçe cevap vermek gerekiyor. Benim için önemliler diyorsanız, o zaman lütfen sakin olunuz, bir daha düşününüz. Önemli değiller diyorsanız o zaman kararınızı uygun bir şekilde bildiriniz. Kavga etmeden, tartışmadan. İlişkisi düzgün yürüyenler, bugün evlilik kararı verebilirler. İlişkisi sürdürmek isteyenler partneriyle bir araya gelerek konuşabilirler.

 

Dolunay etkisi altında, siz başkalarını veya başkaları sizi sinirlendirebilir. Hiç bir şeyden zevk almadığınızı, gergin bir şekilde güne başladığınızı hissederseniz, sizi daha fazla sıkıntıya sokabilecek kişilerden veya ortamlardan uzak durunuz. İş hayatınızla ilgili konularda da, önümüzdeki bir haftalık süreçte aklı başında davranmakta yarar var. Ani kararlar vermeyin. Üzerinizde baskılar artabilir. Sakince işlerinizi düzenleyin. Tartışmalardan kaçının. İşinizden memnun değilseniz, iş bulmadan ayrılmayın. İşinize son verilirse, hukuki haklarınızı gözetin. Eğer yeni işe başladıysanız, sorumluluklarınız artabilir. Düzenli çalışın ve kendinizi göstermek için mücadeleden kaçınmayın.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

BOĞA

Sevgili Boğalar saat 06:19 itibariyle Koç-Terazi aksında meydana gelecek Dolunay gayet önemli. Ay-Uranüs kavuşumu ve Ay-Pluto zorlayıcı görünümlerini hesaba katarsak gün boyunca sıkılabiliriz. Hayatın kimi zaman türlü şekillerle bizi uyarıyor, yoruyor hatta sinirlendiriyor. İster istemez öfkeleniyoruz hatta isyan ediyoruz. İş hayatı, ailevi konular, sağlık, psikolojik yorgunluklar direncimizi kırıyor. Koç burcundaki Dolunayın etkisi, sizler için hakikaten zorlayıcı yanları olan bir uyarıdır. Ancak her zorlukta bir kolaylık vardır sözünü de unutmayalım. Çünkü uyarılar olmazsa, insan bazı durumların farkına varmakta gecikir. Bu bakış açısıyla günü değerlendirmekte yarar görüyorum. Öncelikle sağlık konusu çok önemli. Biraz önce belirttiğim gibi iş hayatı veya ilişkilerin, bir türlü yerli yerine koyamadığımız meselelerin üzerimizdeki etkisini hatırlatan Dolunay, şöyle bir kendimize bakmamız gerektiğini işaret ediyor. Sizi kimler, neler üzmekte, neler yormakta, neler canınızı sıkmakta. Bunları bir düşününüz.

 

Belki çok çalışıyorsunuz, gereğinden fazla işleri üzerinize alıyorsunuz. Aman üç kuruşum kenarda olsun, aman çocuklarım rahat etsin, aman kimseye muhtaç olmayayım derken kendi kendinize yüklendiğinizin farkında bile değilsiniz. O zaman gelin hayatınızı biraz daha rahat edebileceğiniz şekilde düzenleyin. Diyelim ki, ilişkiniz sizi yoruyor, arzu etmediğiniz şekilde gelişmeler yaşıyorsunuz ama susuyorsunuz. O zaman bugün beraberliğinizi şöyle bir gözden geçirin. Belki de çok hassassınız. En ufak bir şeyi kafanıza takıyorsunuz. Hiçbir şeyden memnun olmuyorsunuz. Hayattan umudunuz pek yok. O zaman gelin bugün daha fazla hayatı ve kendinizi zorlamayın. Size bir şey olursa, bunların ne önemi var? Diyelim ki, bir rahatsızlığınız var ve bunun için kontrolden geçmeniz gerekiyor. Ancak siz inadına ben güçlüyüm diyorsunuz. O zaman gelin önümüzdeki hafta kontrollerinizi yaptırın. Bastırılmış öfkeden, geçmişte yaşanan zorlukları kafanıza takmaktan, kadere küsmekten, her şeyi halledeceğim diye kendinizi yormaktan, kaygılanmaktan uzak durun.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

İKİZLER

Sevgili İkizler Pazar günümüz saat 06:19 itibariyle etkili olacak Koç-Terazi burç aksında meydana gelecek Dolunay etkisi altında başlıyor. Bu Dolunay, Ay-Uranüs kavuşumu ve Ay-Pluto zorlu görünümleriyle örtüştüğü için dikkatimizi hem ileriye yönelik hedeflerimize çekiyor hem başkalarıyla olan her türlü ilişkinizi gözden geçirmenizi sağlıyor hem de kendinize bir yol belirlemeniz için uyarıyor. Sosyal yaşamınızı düzenlemeniz, arkadaşlık ilişkilerinizi mutlaka gözden geçirmenizde yarar var. Güçlü dostlarınız var mı, size gerçekten can olan kişilerle beraber misiniz? veya siz nasıl bir arkadaşsınız. Bencil misiniz yoksa siz de onlara değer veriyor musunuz? Eğer sadece kendini düşünen birisiyseniz bazı dostlarınızla yollarınız ayrılabilir veya size karşı böyle davranan kişilerle yolunuzu ayırabilirsiniz. Bir hedefiniz var mı? bu hedefe varmak için hakikaten emek sarfediyor, canla başla çalışıyor musunuz. Eğer böyle ise, bu dolunay çok güçlü kişilerle karşılaşmanızda size rehberlik ediyor. Diyelim ki, kendinizi bırakmış, ne olacaksa olsun diyen, hep dışarıdan bekleyen bir insansınız.

 

O zaman ilerlemeniz mümkün olmaz. Eğer bir projeniz, planınız varsa ve bunun üzerinde çalışmanız yararlı olur. Böylece enerjinizi doğru biçimde yönlendirmiş olursunuz. Dolunay mali konularda yapılacak düzenlemeleri işaret ediyor. Bir ortakla yollar ayrılabilir. Dolunay, aşk hayatınızla ilgili konularda doğru bir karar verebilmeniz için sizi uyarıcıdır. Sizin ileriye dönük hedefleriniz ile karşınızdaki kişinin beklentileri aynı ise, sorun yok. Ama değilse, bu ilişki sona erebilir. Siz bugün, temyiz davalarınız, aracı kişiler, çocuklarınız, işvereniniz, karşı cinsle olan ilişkiniz, yenilikleri uygulama konularında mutlaka bir gözden geçirmede bulununuz.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler saat 06:19 itibariyle Koç-Terazi burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay, hem Koç burcunda Uranüs hem de Oğlak burcundaki Pluto ile zorlu bir görünüm yapıyor. Bu nedenle sizin gibi öncü burçta olan Oğlak, terazi, koç mensuplarını bir hayli etkiliyor. Ancak şunu unutmayalım ki, Dolunay doğru bir bakış açısıyla ele alınırsa, gayet kıymetlidir. Çünkü gerçekleri daha net görmemizde yardımcı olur. Tabii ki bu, kimilerinin işine gelmez. Fakat biz ne yapmalıyız, gerçekçi olmalıyız. Şimdi gelin Dolunayın etkilerini gözden geçirelim. Öncelikle iş hayatınızla ilgili konular bilhassa kariyer konusu son derece önemli. Mevcut işinizde problemler yaşıyor ve bu problemler yüzünden rahatsız oluyorsanız, önümüzdeki bir hafta boyunca bu meseleler gündeminizden düşmez. Mutlaka halledilmesi gerekebilir. Fakat bunu halletmek için otorite konumundaki kişilerle gayet akıllıca konuşulması yararlıdır. Dolunay etkisi nedeniyle sabırsız, gergin davranabilirsiniz. Bu gerginlik birden bire işten ayrılmanıza veya işten çıkarılmanıza neden olabilir. Onun için sakin olmakta yarar var.

 

İş sorunlarını sadece çalışanlar açısından değil, iş arayan kişiler anlamında düşünürsek, Dolunay size yeni iş fırsatları getirebilir veya siz hangi işte çalışmak istiyorsanız ona göre bir girişimde bulunabilirsiniz. Dolunay ilişki konularında üzerinize sorumluluk yükleyebilir. Düzgün bir ilişkiniz olsa dahi, yine de ılımlı hareket etmekte fayda var. Eş adayı veya sevgiliniz üzerinizde bir hayli baskınlık kurabilir veya şartlar gereği siz kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bir görev değişimi yaşayabilirsiniz. Bu değişim sizin açınızdan yorucu olabilir veya beklemediğiniz bir gelişim, şu andaki mevcut pozisyonunuzun değişimi anlamında olabilir. Benim size tavsiyem, iş hayatınız, evliliğiniz, ilişkileriniz, aileniz, yuvanız ile alakalı konularda mutlaka iyi düşününüz ve tepkili davranmayınız. Eğer halledebileceğiniz bir durum varsa, ılımlı bir şekilde sinirlenmeden konuşunuz. Meydana gelen değişik durumlar karşısında öfkelenmek yerine, nasıl bir yol izlemelisiniz onun üzerinde düşününüz. Dolunay bir finaldir. Ne varsa sizi onu gösterir.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

ASLAN

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz saat 06:19 Koç-Terazi burç aksında oluşacak Dolunay, hem Uranüs hem de Pluto ile mücadeleci görünüm yapmakta. Ben Dolunayı her zaman dev bir ışığa benzetirim. O, görmemiz gereken ne varsa bize gösterir. Gözlerimizi kapasak da, görülmesi gerekenler oradadır. Bize düşen, Dolunayın işaret ettiklerinin farkında olmaktır. Koç burcunda oluşan Dolunay gayet ateşli ve aktif bir enerjinin açığa çıkması demektir. Kimileri için, yüksek eğitimle alakalı konuların gündeme gelmesini sağlar. Bir başka şehirde okumanız, evinizden uzakta yaşamak durumunda kalışınız sizi rahatsız edebilir. Oysaki bu ilerisi adına gayet olumludur. Bazıları için okul değiştirme gibi konuları gündeme getirir. Eğitim hayatınızla ilgili yaşanması muhtemel gelişmeler bu Dolunay sayesinde açığa çıkar.

 

Dolunay, sağlık konularında da etkilidir. Problemler hafife alınmamalı, mutlaka bir doktora görünülmelidir. Belki yurtdışına gitmeniz veya şifa olsun diye başka bir şehirde bir müddetliğine kalarak tedavi olmanız mümkündür. Dolunay yolculukları da işaret eder. Belki seyahatiniz biter evinize dönersiniz veya hiç aklınızda yokken seyahate çıkabilirsiniz. Ancak trafik kurallarına uyunuz. Güvenli firmaları tercih ediniz. Yabancı ülke alakalı gelişimlerin de simgesi olan Dolunay, eğer bir iş veya yerleşim durumu varsa, gidip yerinde görmeyi tercih ediniz. Dolunay, bir seyahatin iptali veya evrakların tanzim edilememesi gibi durumlara da yol açabilir. Her birimiz aynı durumları yaşamıyoruz. Onun için olasılıkları geniş tutmaya çalışıyorum. Bu hafta içinde, ticari konularda, özellikle satın alma işlerinizde çok dikkatli olunuz. Her şeye para yatırmayınız, elden çıkarmayınız. Uzak bir akrabanızla ilgili bir gelişme yaşanabilir. Ona destek olmanız gerekebilir. Dolunay, bir kursa veya seminere katılma veya uzun süredir düşündüğünüz spora, diyete başlamak, değişik kültürlere ait mistik yayınları takip etmek veya bizzat uygulamak yönünde bir kararı işaret edebilir. Bir de şuna dikkat ediniz. Spor karşılaşmalarında veya sporla uğraşırken lütfen dikkatli olunuz. Hangi meselede olursa olsun, Fanatik ve abartılı gösterilere karşı tedbirli hareket ediniz.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

BAŞAK

Sevgili Başaklar Pazar günümüz Koç-Terazi burç aksında saat 06:19 itibariyle gerçekleşecek Dolunay, hem Uranüs hem de Pluto ile görünüm yapacağı için, biraz daha dikkatli olmamızı gerektirecektir. En başta cinsel hayatınızla ilgili konularda dikkatli olmanızı, bilmediğiniz, güvenmediğiniz ilişkilere girmemenizi tavsiye ediyorum. Bu Dolunay içgüdüsel dürtülerimizi uyarıcıdır. Bu nedenle tutkulu ancak kısa süreli olan ilişkilere girmeden önce, karşınızdaki kişiyi çok iyi tanımanızda yarar var. Bu Dolunay, kanuni işlerin takibi ve davalarınızla alakalı konularda etkilidir. Sizin öne sürdüğünüz istekleriniz ile karşı tarafınkiler uyuşmayabilir. Hakkınızı yemeye kalkışmasınlar. Bu konuda dikkatli olunuz. Muhasebe ile alakalı hesaplarınızı tekrar kontrol ediniz. Paranızı kimseye emanet etmeyiniz.

 

Önümüzdeki hafta boyunca, mümkün olduğu kadar her attığınız imzaya, sözleşmeye, parayla alakalı girişimlere, kredi ve borçlanma konularına dikkat ediniz. Borç-alacak meselelerine önem veriniz. Çocuklarınızla alakalı nafaka davalarınızı hukuka uygun şekilde halledilmesi için avukatınızı iyi seçiniz. Kimseye kefil olmayınız. Eğer parayla alakalı bir işiniz varsa, başkalarının parasını işletiyorsanız, piyasanın durumunu iki kez kontrol ediniz. Kimseden emanet bir şey almayınız. Bu Dolunay, iki hafta öncesi başvuruda bulunduğunuz kredinin sonuçlanması ve elinize paranın geçmesini sağlar. Hayat ve sağlık sigortası yaptırmayı ne zamandır düşünüyorsanız, hangi firmaların daha geniş bir hizmet verdiğini iyi araştırınız. Doğum yapacaksanız, hastane ve doktorunuzla sık sık görüşünüz. Erken doğum riskiniz varsa, kontrollerinizi asla ihmal etmeyiniz.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

TERAZİ

Sevgili Teraziler Pazar günümüz Koç-Terazi burç aksı üzerinde Dolunay etkisi altında başlıyor. Saat 06:19 itibariyle etkili olacak Dolunayın, Uranüs ve Pluto ile önemli etkileşimleri var. Bu nedenle, bu yılki Koç burcu Dolunayına biraz daha dikkat göstermemiz gerekecektir. Özellikle ilişki meselelerinde son zamanlarda veya daha önceden beri var olan sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Belki bu sorunların aslında farkındasınızdır. Ancak üstünü örtmüş, kabul etmemiş olursunuz. Dolunay güçlü bir ışıkla bunların görülür hale gelmesine neden olur. Eğer düzeltilmesi mümkünse, sakince konuşmanızda yarar var. Eğer anlaşmalı ayrılmaya karar vermişseniz, bu Dolunay önümüzdeki hafta bu davanın sonuçlanması anlamındadır. Dolunay sadece olumsuz durumlara neden olmaz. Çünkü her Terazi aynı olayları yaşamıyor. Bu Dolunay partnerinizle aranızdaki münasebeti gözden geçirerek evlilik kararı vermeniz veya bitmiş bir ilişkiye yeniden başlamanız gibi sürpriz durumlara da işarettir.

 

Ev değişimi, birlikte yaşamaya karar vermek veya birlikte yaşayanların evlerini ayırması gibi sonuçlar da bu dolunayda görülebilir. Ancak ben derim ki, çatışarak birbirinize zarar vermeyiniz. Bu dolunay iş ortaklığı konularında da etkilidir. İş ortağınızın bir sözü, yanlışı, bencil davranması, kopmanıza neden olabilir. Dikkatli olalım, sağımıza solumuza bakalım dostlarım. Dolunaylar tedbirliliktir. İllaki ayrılacaksınız diye düşünmeyin. Sadece şu günlerde eşinize, kendinize biraz daha özen gösteriniz. Dolunay etkisi nedeniyle ben, iş-evlilik gibi bağlayıcı konulara daha ciddiyetle yaklaşmanızı tavsiye ediyorum. Adli davalarda hakkınızı korumaya çalışınız. Bu Dolunay birileri vasıtasıyla karşı cinsle tanışmanıza vesile olabilir. Ailesini ve kendini iyice araştırınız. Ev satışı, kiralama, mal mülk edinme gibi konularda da araştırmadan, soruşturmadan harekete geçmeyin.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

AKREP

Sevgili Akrepler saat 06:19 itibariyle Koç-Terazi burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayın hem Uranüs hem de Pluto ile yapacağı mücadeleci görünümler önemlidir. Bu nedenle biraz daha dikkatli olmakta, soğukkanlı ve mantıklı düşünmekte yarar görüyorum. Bu Dolunay, bilhassa sağlığınız, çalışma hayatınız, iş yaşamınız, iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz anlamında etkili olup tedbirli olmamızı gerektirmektedir. Dolunaylar, bir durumun finali, bir olayın ortaya çıkışı veya daha önceden verilmiş bir kararın sonucunun alınmasında etkilidir. Demek oluyor ki, sizler önümüzdeki hafta boyunca konular üzerine daha fazla eğilebilirsiniz veya gelişmeler nedeniyle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer uzun zamandır bir sağlık sorununuz varsa mutlaka doktorunuza görününüz. Bilirsiniz hep ihmal ederiz ufak tefek rahatsızlıklarımızı.

 

Madem Dolunay uyarıcı, o zaman da bizde bu uyarıya uyalım. Dolunay iş ilişkileri anlamında önemli. Bugünlerde iş arkadaşlarınızla çatışmaya girmeyin. Bu tarzda davranan olursa sakince kendisine ricada bulunun. Bazen ufak bir olayın çıkması, daha büyük bir olayın önlenmesine vesiledir diye düşünürüm. Belki biz istemeden böyle tatsızlıklar oluşabilir. Biz dikkatli olalım da, en azından kendimizi koruruz. Bu Dolunay, uzun zamandır çalışılan bir projenin, bir faaliyetin sona erişi ve rahatlamanızı sağlayabilir. Hiç aklınızda olmayan sürpriz iş teklifleri almanız mümkündür. Son söz olarak şunu bir daha belirteyim. Kırılma, düşme, baş ağrısı, sinirlilik, çarpıntı, burkulmalara karşı dikkatli olunuz. Merdivenden inerken, arabaya binerken, yolculuğa çıkarken, araba kullanırken, bir yere hızlıca yetişeyim diye, dikkatsiz davranmayınız. Bunları tedbirli olmamız belirtiyorum. Aman gözünüzü seveyim evham yapmayın. Olur mu?

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

YAY

Sevgili Yaylar Pazar günümüz saat 06:19 Koç-Terazi burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyor. Bu Dolunayın gerek Uranüs gerekse Pluto ile olan dikkate değer ilişkisi tabii ki önemini biraz daha vurguluyor. Sizler açısından bu Dolunayın önemini sırasıyla işleyeceğim. Aşktan bahsedeyim önce. Hayatı lezzetli kılan duyguların başında Aşk gelir. Aşk, kısa süreli ancak bir hayli güçlü bir duygudur. Bu Dolunay tutkuyla aşık olmanın, ancak bir o kadar çabucak bitecek bir ilişkinin işareti olabilir. Öyle bir aşktır ki bu, erotizm ön plandadır, aranızdaki çekim çok güçlüdür. Ancak hayata bakış açınız ve hedefleriniz aynı olmadığı için sürmeyebilir. Bu Dolunay, uzun zamandır problemli sürmekte olan ilişkiler açısından zorlayıcıdır. Ancak işin ilginci, hiç aklınıza bile gelmeyen, hatta sadece geçici bir süre birlikte olduğunuz kişiyle durup dururken evlenmeyi düşünmenizi sağlayabilir. Gördüğünüz gibi ilginç sürprizlere açık bir Dolunay. Hem zorlu taraflarını ele alıyorum hem de gölge yanlarına değiniyorum ki, bilinçli bir şekilde Dolunayı karşılayalım. Evet devam edelim. Bu Dolunay, sportif karşılaşmalar, sporla alakalı konularda da etkilidir.

 

Spora başlayabilirsiniz, diyet kararı alabilirsiniz, çeşitli aktivitelere dahil olabilirsiniz. Ancak spor yaparken uzman kişilere danışınız. Rekabet içeren karşılaşma ve etkinliklerde dikkatli olunuz. Bu Dolunay, sakin hayatınızı canlandırıcı bir yansımadır. Şu günlerde enerjiniz bir hayli artacağı için, sürekli bir şeyler yapmak, faaliyette bulunmak isteyebilirsiniz. Eğer doğum zamanınız yaklaştıysa yavrunuzu kucağınıza alabilirsiniz. Hiç aklınızda olmadığı halde çocuk sahibi olmayı düşünebilirsiniz. Yavrunuzla aranızda tatsız bir tartışma yaşanabilir. Bir ilişkisi nedeniyle veyahut bir kararı yüzünden onunla konuşmanız gerekebilir. Ben özellikle borsa, spekülasyon içeren konularda dikkatli olmanızı, bilip bilmeden para yatırmamanızı ve ayrıca harcamalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Ancak milli piyango veya loto gibi ufak miktarla oynanan şans oyunlarını deneyebilirsiniz. Daha fazlasını değil. Olur mu?

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar Pazar günümüz saat 06:19 Koç-Terazi burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayın etkisi altında başlıyor. Bu dolunayın bir başka önemli tarafı, Uranüs ve Pluto ile olan zorlayıcı görünümüdür. Bu nedenle biraz daha üzerinde ciddiyetle durmakta yarar var. Dolunay özellikle ev ile alakalı konular üzerinde bir hayli etkili. Evinizi uzun zamandır satışa çıkarmayı düşünüyorsanız bu Dolunay, bu yönde kesin bir karar almanıza neden olur. Satış için, mutlaka uzmanlara danışınız ve fiyat alınız, ucuza gitmesin. Ev kiralayabilirsiniz. Ancak bu evin sağına soluna dikkat edin. Yerleşim planı, deprem yönetmeliğine uygun mu diye kontrolünü yapın. Zaten insan ev alacaksa bunlara dikkat eder. Şimdi aklınıza olumsuz şeyler getirmeyin. Dolunay, kira artışına neden olabilir. Hesapta yokken ev sahibiniz evi satışa çıkarabileceğini veya kirayı arttıracağını söyleyebilir. Bunlara hazırlıklı olalım. Bir işe girebilirsiniz.

 

Bu nedenle yeni bir yere taşınmanızda da Dolunay etkili olabilir. Evinizdeki tamiratları, onarımları kış henüz gelmeden yaptırınız. Ailenizle ilişkinize dikkat ediniz. Eğer sağlık durumlarında bir sıkıntı varsa, onlara yardımcı olun. Bu Dolunay, yeni bir ev için borçlanmanız anlamına gelebilir. Eğer ev almayı düşünürseniz acele etmeyin, önümüzdeki hafta iyice araştırın. Bu dolunay, evinizi bir arkadaşınızla paylaşmanız veya bir arkadaşınızın evine taşınmanız gibi durumları da içerir. Aile büyüklerinizle ve yakınlarınızla alakalı yoğunluklar oluşabilir. Evinize bir spor aleti almanız veya evinizi bazı aktiviteler veya iş için kullanmanız da mümkündür.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

KOVA

Sevgili Kovalar saat 06:19 itibariyle Koç-Terazi burç aksı üzerinde oluşacak bu Dolunay gerek Uranüs ve gerekse Pluto ile etkileşimde olacağı için, biraz daha üzerine eğilmemiz ve dikkate almamız gerektiğini gösteriyor. Özellikle mercek altına almamız gereken konu, eğitim, iletişim, ilişkiler, yolculuklar olarak başı çekiyor. Bunlar size ürkütücü gelmesin sadece güvenlikli yolculuk araçlarını tercih etmemiz gerekiyor. Trafik kurallarına uymamız, uymayanları da uyarmamız şart. İletişimde daha sakin, sinirlenmeden konuşmakta, bağlantı kurmakta yarar var. Fikri size uymayan, sizinle aynı frekansta olmayan kişilere dikkat ediniz. İnternette paylaştıklarınıza, arkadaşlarınıza, reel dünyada komşuluk ilişkilerine ve yakın çevrenizdeki kardeşiniz ve partnerinizle burun buruna gelmemeye önem veriniz. Bilmediğiniz sularda yüzmeyiniz diye bir deyim vardır. Siz de yabancısı olduğunuz konularda kimseyle tartışmayınız.

 

Ben bu Dolunayda bol bol bilgi amaçlı yayınları takip etmenizi, film izlemenizi, hafif egzersizlere yönelmenizi ancak sert sporlardan kaçınmanızı tavsiye ediyorum. Meraklısı olduğunuz konularda veriler toplayabilirsiniz. Eğer eğitimle alakalı bir problem yaşıyorsanız bunu henüz okullar açılmışken yetkili kişilerle konuşunuz. Çünkü daha sonra problem yaratabilir. İş hayatına atılacaksanız mutlaka işinizi yapacağınız çevreye önem veriniz. Yer değişimleri meydana gelebilir. Çevrenizdeki dedikodulara dikkat ediniz. Bazı kişilerle yollarınız ayrılabilir. Bencil düşünmeyiniz. ilişkilerde mutlaka sabırlı olunuz. Kimseyi kırmayınız, gücendirmeyiniz. Sizi de kimsenin üzmesine izin vermeyiniz. Elden geldiğince hayatı akışına bırakınız.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

BALIK

Sevgili Balıklar saat 06:19 itibariyle Koç-Terazi burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayın önemi, hem Uranüs hem de Pluto ile görünüm oluşturmasıdır. Bu nedenle daha geniş bir alanda etkili olacaktır. Bu Dolunay, özellikle yatırım amaçlı veya yeni bir iş kurmak anlamında para yatırılacak işlerde mutlaka dikkatli olmanızı gerektiriyor. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanma, tartışmalar, gereksiz yere sertleşme ve restleşmeler görülebilir. Ayrıldığınız eşiniz size destek vermekten vazgeçebilir veya nafaka ödemeyebilir. Böyle durumlarda hukuki haklarınızı mutlaka gözetiniz. Hisseli paralar, birine güvenip borç alma, borç verme gibi durumlardan sakınınız.

 

Gereksiz yere paranızı çarçur etmeyiniz. Dolunay bir uyarıdır daima. Aklınıza olumsuz şeyler getirmek yerine, daha dikkatli olursanız, temkinli hareket ederseniz iyi olur. Bu Dolunay, mali konulardaki iş ortaklarınızla uzun zamandır düşündüğünüz işlerli gerçekleştirme yolunda yardımcı olabilir. Ancak lütfen her şeyi hukuki anlamda takip ediniz. Maddi konularda bilmediğiniz, tecrübeniz olmayan alanlara ve yatırımlara yönelmeyiniz. Sadece kendi çıkarınızı düşünmeyiniz. Başkalarının da hakkını gerektiğinde gözetiniz. Çantanıza, evraklarınıza, maddiyatla alakalı konular üzerinde gayri ciddi davranmayınız. Birine güvenip, paranızı kaptırmayınız. İlişkilerde al gülüm ver gülüm hesabını iyi yapınız.

 

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT: Lütfen gereksiz tartışmalardan, restleşmelerden, kavgalardan, birilerinin sizi dolduruşa getirmesinden uzak durunuz. Tedbirli, dikkatli olunuz. Güvenliğinize, ilişkilerinize önem veriniz.

 

Dolunayın güçlü ışıklar altında sakin ve aklı başında bir gün geçirmemiz dileğimle,

30 EYLÜL saat 06:19 KOÇ-TERAZİ BURÇ AKSINDA DOLUNAY yansımalarını arzu edenler alttaki linkler vasıtasıyla gözden geçirebilirler.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları