ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Burçlara Göre Yaz Önerileri
Koçlar: Arkadaş grubunuzu değiştirin

Eğlenme vakti geldiği zaman, farklı eğlenceler için yeni kişilerle tanışın. Yeni insanlar tanımak heyecanlıdır. Birlikte çok boyutlu farklı, cesaret gerektiren şeyler yapabilirsiniz.
Boğalar: Dövmeyi deneyin

Dışarıda rahat ettiğiniz yerlerde daha çok ilgi çekmek için merak uyandıran şeyler yapabilirsiniz. Belki uzaktan birilerini keserken sizi de birileri dikizliyor olabilir. Sizin dünya görüşünüze göre biriyle çıkabilirsiniz. Yaza hatırlanabilir, dikkat çekici mesaj içeren bir dövme ile başlayın.
İkizler: Dansa gidin

Kaz sürüsünü andıran kızlar grubuyla dışarı çıkmak yerine bu gruptan biriyle ya da yalnız bir gece kulübüne gidin. Ruhunuzu serbest bırakın. Nasıl dans ettiğinizin bir önemi yok. Terleyip yoruluncaya kadar dans pistinden inmeyin.
Yengeçler: Eski moda yeni modadır. Birisiyle klasik bir buluşma ayarlayın.

Sodalarınızı için, parkta yürüyüş yapın ve bir sanat galerisine gidin. Ya da iyi düşünülmüş bir akşam yemeği veya sinemaya gidin. Klasik randevular insanı tazeler, yazınızın güzel başlamasını sağlar.
Aslanlar: Gardırobunuzu gözden geçirin.

Bu nasıl göründüğünüz kahkkında değil, ama ancak görünüşünüze bağlı nasıl hissettiğinizle ilgili.
Alacağınız bir kaç yeni parça kıyafet, öz güveninizi artıracak ve yeni ilişkilere daha fazla hazır hissedeceksiniz.
Başaklar: Programınızı değiştirin

Bunun anlamı uzun çalışma saatlerinizi azaltarak Salı akşamları bir dans kursuna yazılabilir ya da Cumartesi günü kısa bir şehir dışı seyahat yapabilirsiniz. Kendinize gelmek için bu tür fırsatlar yaratın.
Teraziler: Zenginmiş gibi alışveriş yapın

Hiç 'özel alışveriş'i duydunuz mu? Şimdi kendinize zaman ayırın ve zenginmiş gibi alışveriş yapın. Mağazalarda bakıp denemenin keyfini çıkarın. Paranız çok yoksa çok ufak şeyler alarak mağazadan çıkın ancak biraz paranız varsa beğendiklerinizi kaçırmayın.
Akrepler: Denizde banyo yapmak

Sonsuz tuzlu su ve dalgalar ruhunuza iyi gelecek. Pahalı bir tatil olsa bile buna değer.
Yaylar: Yazın bir iş bulun

Bazı şeyler kalıcı olmayabilir. Yaz iş hayatında bir çok yeni fırsatlar ortaya çıkarır. İşiniz olsa bile ekstra işler yapabilirsiniz. Bu farklı ve yeni dünyalar tanımanızı sağlar. Seyahat çantanıza kazandığınız paraları koymaya hazır olun.
Oğlaklar: Aşık olun

Sevgiliniz olsa bile yaz birlikte daha çok zaman geçirmenizi sağlar. Yeni yerler görmek, farklı şeyler yaşamak  sizi birbirinize daha yakınlaştırır. Eğer ilişkiniz yoksa enerjnizi flörte dair kullanmanın tam zamanı.
Kovalar: Hızlı tren kullanın

Yazın karnaval, şenlik, lunaparktan güzel bir şey yoktur. Kalabalık, popüler müzikler, çığlıklar ve eğlence makineleri arasında heyecanınıza heyecan katabilirsiniz. Yüksek adrenalin yazın sizi her türlü zevkin doruklarına çıkaracak.
Balıklar: Sağlıklı yaşayın

Mükemmel bronzlaşma ve sağlıklı bir vücut en önemli yaz aksesuarlarıdır. Fitness, iyi beslenme ve iyi yaşam sizin için ideal. Ayrıca, sizi başarıya taşıyacak insanlarla ilişkiler kurmanız, arkadaşlık etmeniz yazınızı canlandırır.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları