ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Burçlara Göre Ayrılık Acısı
Kırılmış bir kalp asla onarılmaz gibi görünür. Ancak yeni fırsatları denemek, yeni insanlara şans vermek için gerekli olan sadece biraz zamandır. Bunun için ruhunuzu geliştirin, onu iyileştirmek için elinizden geleni yapın. İşte hayata tekrar sarılmanıza yardım edecek tüyolar...
Öfke

İhanete uğramak Boğa, Yengeç ve Akrepleri en çok kederlendiren, öfkelendiren olaydır. Bu karışık duyguları bir an önce ortadan kaldırmak gerekir. Öfke ve nefret aşkın içerisinde değişiklik gösterebilir. Kendini geçmişe bağlamamaya dikkat etmelisin.
Katılaşmak

Yengeçler güvenlik duygusundan hoşlanırlar, sakin ve katı görünürler. Olayları bir an öncegeride bırakıp yeni bir düzen kurmak isterler. Eski sevgilisinin acısını çoğunlukla kendi kendine atlatır.
İntikam

Akrepler yoğun duygular içerisinde severler ve nefret ederler. Kendi kendilerine kaldıklarında intikamcı olurlar. Tüm işaretler, akreplerin geçmişten kopmadıklarını ve gelecekte bu acılarla yaşadıklarını gösteriyor.
Zamana bırakın

Kova ve Aslan burçları hayatın normale dönmesi, güzel şeylerin olması için zamana ihtiyaç duyarlar. Giden geri gelmeyecek. Bu durumda sabırlı olmak yapabileceğiniz en sağlıklı şey.
Kendinizi çalışmaya verin

Oğlak ve Başak burçları ilişkilerinde kaybettiklerini, iş hayatlarındaki başarılarla telafi ederlerse hırslanıp normale dönerler. Şımartılmaya ihtiyaçları vardır. Yeni bir arkadaşlık onlara sihirli bir dokunuş hissi yaratır.
Yeni aşklara yelken aç

Terazi bir ilişkisi olmadığı zaman asla mutlu olamaz. Bu olar için zararlı da olsa bundan vazgeçmeyeceklerdir.
Sevimli görünün

Balıklar doğru zamanda doğru yerde olurlar. Bu yüzden az bir çabayla güzel bir romantizm yakalayabilirler.
Yetenek

Macera Koç, Yay ve İkizlerin kendilerini iyi hissetmelerinde büyük ölçüde rol oynar.  Yeni romantizm arayışı kırılan kalplerine iyi gelecektir. Koç'un kesinlikle kalite arayan bir yapısı vardır. Bu yüzden uzu süre dansa kalkmayan kız olacaktır.

İkizler ise hep limana çağırandır ve yedekte bekleyen seçenekleri hep vardır. Yay seyahate çıkmak için bir an önce karar verecek ve muhtemelen diğer limanda istediği aşkı bulacak.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları