ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Böyle Evlilik Teklifi Görülmedi 

Isaac Lamb adlı adamın arabanın bağajına oturttuğu kız arkadaşına en sevdiği şarkı eşliğinde hazırladığı muhteşem gösteriyle teklif ettiği evlilik teklifi, sosyal paylaşım sitelerinde tıklanma rekorları kırıyor.


manyakhaber.net'in haberine göre, Isaac Lamb adlı adam, bir süredir birlikte olduğu kız arkadaşına ilginç bir organizasyonla evlenme teklifinde bulundu. Lamb’ın erkek kardeşi, arabanın bagajına oturttuğu ağabeyinin kız arkadaşından, kulağına kulaklık takmasını ve çalan müziği dinlemesini istedi. Mahallede düşük hızda ilerleyen aracın arkasında oturan genç kız, en çok sevdiği şarkı olan Bruno Mars’ın Marry You adlı parçasını dinlemeye başladı. İşte tam bu sırada, genç kızın yakınları, arkadaşları ve komşuları mahalle aralarından tek tek çıkarak dans etmeye başladı.

Gördüğü manzara karşısında şoke olan, kahkahalara boğulan genç kızın şaşkınlığı her geçen saniye daha da arttı.

Dans edenlerin sayısı hızla artarken önce bando, ardından da Isaac Lamb göründü. Müziğin bitiminin ardından duran arabanın önünde diz çöken Lamb, kız arkadaşından kulaklığı çıkarmasını istedi, ardından da evlilik teklifinde bulundu.

Genç kızın evet cevabını vermesinin ardından çift, alkışlar eşliğinde öpüştü.

Bugüne kadarki en güzel evlenme teklifi olduğu ileri sürülen görüntüler, sosyal paylaşım sitelerinde tıklanma rekorları kırmaya başladı.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

çok romantik..

cenan - 08-06-2012 10:48
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları