ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Baharda ne yapmalı?

Güneşin yüzünü göstermesiyle beraber herkes açık alanlarda daha fazla vakit geçirmek ister oldu.Peki, bu güzel havaları nasıl değerlendirebiliriz?

Bahar ayları hepimizin içini kıpır kıpır ediyor. Yılın belki de bu en güzel zamanlarının tadını çıkarmak için de açık mekanlarda bolca vakit geçirmek kaçınılmaz. Bizim önerilerimize de göz atmayı ihmal etmeyin.

Haydi pikniğe
Temiz hava, güneş, doğa ve leziz yemekler. Çoluk çocuk hep beraber gideceğiniz piknikle harika bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Mekan olarak
Belgrad ya da Polonezköy taraflarıİstanbul’a yakınlığı ve yemyeşil atmosferiyle tercih edilebilir. Piknik sepetinizin hafif yiyeceklerle dolu olmasına özen gösterin.

Konserler, şenlikler…
Konserler, şenlikler ve panayırlar başta olmak üzere bahar aylarında katılacağınız açık hava etkinlikleri enerjinizin yükselmesini sağlayacaktır. En neşeli şenliklerden biri olan Turkcell’in geleneksel yaz çocuk şenliği 14 Haziran’da Kemerburgaz’de gerçekleşiyor. Birbirinden farklı aktivetelere katılabileceğiniz bu şenliği kaçırmayın.

Doğa yürüyüşü
Baharın gelişiyle hem doğayla başbaşa kalıp hem de haftanın stresinden kurtulmak için yapılabilecek diğer bir etkinlik de doğa yürüyüşü. Çiğdem Yaylası – Hendek, Babadağ – Kerpe, Aytepe – Kocaeli ve Ballıkayalar – İzmit gerek doğal güzelliği ve yürüyüşe uygunluğu gerekse İstanbul’a yakınlığıyla tercih edilebilecek yerler arasında.
 

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

baharda insan kendini kıpır kıpır hissediyor .

nıluferdonmez - 13-08-2011 01:55
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları