ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Aşklarını Böyle Canlı Tutuyorlar

Seksi ünlü çiftlerin stratejilerini kullanarak yatakta ve yatak dışında her zaman bağlı kalmayı başarın.

Heidi Klum ve Seal

Nasıl yapıyorlar: Çiftin 4 çocuğu olmasına rağmen Seal ve Heidi aşklarını nasıl sürdürmeyi başarıyor dersiniz?  Çift geceleri sevgili gibi dışarıda buluşuyor. Balayı düzenleri hala devam ediyor. Birbirlerini çocuklardan bile önce tutuyorlar. Çift her yıl yeniden evleniyor ve balayı tazeliyor.

Uzmanlar ne diyor: Haftalık gece çıkmaları, bu TV kapalıyken koltukta oturmak için bile olsa yararlıdır. Aşk ve seks ateşini sürdürmeye yardımcı olur. Partneriniz ve kendinize mutlaka zaman ayırın.

Jada Pinkett Smith ve Will Smith

Nasıl yapıyorlar: Will, seksin mutluluklarının anahtarı olduğunu belirtiyor ve bunda gerçekten iyi. Will, sorunlarda hemen ayrılığın çözüm olmadığını düşünüyor.

Uzmanlar ne diyor:
Will yatakta sözüne ettiği kadar iyiyse, zaten aşkta önemli bir güce sahip demektirler. Ayrıca, günlük sorunlarını uzatmadan çözmeleri hemen yol ayrımını tercih etmemeleri oldukça iyi.
Ben Affleck ve Jennifer Garner

Nasıl yapıyorlar: Ben'e göre Jennifer çok çekici çünkü öldürücü parlaklığının farkında değil. Çift samimi olmayan şeylerin zaman kaybı olduğunu düşünüyor. Birbirlerine çalıntı zamanlar hediye ediyorlar. Kaçamak bir buluşma, öpücük, fısıldama onların sırrı.

Uzmanlar ne diyor: En meşgul insanlar bile ilişkilerine zaman ayırmalılar. Meşgul aileler, birbirlerini listenin başına eklemeliler.
Victoria ve David Beckham

Nasıl yapıyorlar:
Beckham'lar en ateşli çiftlerden biri. Uzakta olsalar bile ne giyeceklerine, birbirlerine yakın olma isteklerini gösterircesine uzaktan karar veriyorlar.Seksi Emporio Armani iç giyim kampanyasında birlikte yer alan çift in aşk hayatı hala sıcak. David, Victoria'ya hediye almayı çok seviyor.

Uzmanlar ne diyor: Çiftler benzer şeyleri seviyor ve sevmiyorlarsa birlikte daha iyi vakit geçirirler ve birliktelikleri uzun süreli olur. Siz de partnerinizle ortak bir noktada buluşmaya çalışın.
Kyra Sedgwick ve Kevin Bacon

Nasıl yapıyorlar: 20 yıldır evli çift oldukça mutlu. Kyra, hayallerinin erkeğiyle evli olduğu için şanlı olduğunu belirtiyor. Eşinin kalçaları en sevdiği yer! Yıllar geçtikçe daha derin bağlandıklarını belirtiyor.

Uzmanlar ne diyor: "Zaman geçtikçe çiftler birbirlerinin memnuniyetini daha fazla önemsemeli. Yıllar süren birliktelik sadece arkadaşlığa dönüşmemeli, aşk ateşi korunmalı. Çiftlerin birbirlerini hala seksi bulmaları oldukça önemli.
Rebecca Romijn ve Jerry O'Connell

Nasıl yapıyorlar: Rebecca ve Jerry, çok sayıda romantik akşam yemeği yemişler. Birlikte çok şeyi paylaşmışlar. Mutlulukları ikiz kızlarıyla daha da artmış.

Uzmanlar ne diyor: Yeni evlenen çiftlerin yüzde 99'u ilişkilerinden memnun olduklarını dile getirir.  İlişkiler sorumluluklar ve iş listesiyle zarar görebilir. Sekssiz ve uykusuz geceler aşk hayatına zarar verebilir. Bu tür durumlarda sabırlı olmak, durumun geçici olduğunu anlamak gerekir.
Jennifer Lopez ve Marc Anthony

Nasıl yapıyorlar: J-Lo, Marc Anthony ile yaptığı üçüncü evliliğinden oldukça mutlu görünüyor. İkizlerinin babası Marc Anthony ile düzeyli, tutkulu ilişkileri devam ediyor. Birbirlerini olumlu yönde etkiliyorlar. marc, çok disiplinli J-Lo'ya biraz rahat olmasını öğretiyor. J-lo, "Bana sakin olmayı ve iş için bazı şeyleri atlamamayı öğretiyor" diyor.

Uzmanlar ne diyor: Zıt kutuplar birbirini çeker. İnişli çıkışlı ilişkiler yaşayan J-Lo onu destekleyen ve herkesin önünde sakin kalmayı öğreten bir erkek buldu. Sizin de hayatınızdada zıtlıklar varsa bunu artıya çevirmelisiniz.

 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

ünlü olmanın bedelleri var 13 senelik evliyim Allah bozmasın...

GÜLHAN - 03-01-2011 06:10
ünlü ve mutlu olmak zor iş.

gülüm42 - 29-12-2010 09:33
ben ünlülerin mutluluk rolü yaptığını düşünüyor
tabi istisnalar da vardır ama çok azdır sanırım

gungem - 25-10-2010 12:04
herkezin mutluluğu daim olsun

nevince - 23-10-2010 12:21
allah mutluluklarını daim kılsın.ama neden hep yabancıların evlilikleri örnek evlilik olarak gösteriliyor,türkiyede yokmu acaba.

cenan - 20-10-2010 08:27
ne mutlu onlara

naime - 20-10-2010 01:32
evliler okusun bu çiftlerinde mutluluğu daim olsun

mehtap - 20-10-2010 01:24
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları