ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Aldatılan Ünlüler Ne Yapıyor?

Evliliği sadece birkaç ay önce biten kadınlar kısa süre sonra çok mutlu olabilir mi? Neden olmasın?

Geçen haftalarda fotoğraflanan Kate Winslet, Cheryl Cole ayrılık sonrası aşk sarhoşu olan ünlülerden sadece birkaçı.. Ayrılık sonrası başlayan bu tür hızlı aşklar genellikle uzun sürmez ancak kadınların kendine güvenmesini sağlar, enerji verir.

Örneğin Kate Winslet, sevgilisi model Louis Dowler koşarken bisikletle ona eşlik etti ve paparazzilerin görüntülemesine izin verdi. Uzun zamandır üzgün gördüğümüz iki çocuk annesi Kate, en mutlu gülümsemesi, şık görünümü ile gece kulübünden çıkarken fotoğraflandı.Oysa Oscar ödüllü oyuncu geçen Mart ayında eşi Sam Mendes'in onu aldattığı haberiyle 'yıkılmış'tı.

Bu durumdaki bir kadına daha genç görünen ve yakışıklı bir modelle fotoğraflanmaktan daha fazla insana ne enerji verebilir ki?
 


Güzelliği ile medyada oldukça yer alan Cheryl Cole, futbolcu eşi Ashley'in onu aldattığını öğrendikten kısa bir süre sonra Amerikalı dansçı partneri Derek Hough ile çıkmaya başladı.Ayrılıktan kısa süre sonra biriyle aşk yaşamak doğru değilse de ünlülerin dünyasında durumların biraz farklı olduğunu kabul edelim. Daha hızlı nişanlanıp, evlenip, ayrılabiliyorlar. Hatta bazıları bebek olduktan sonra evlenmeyi tercih ediyor. Yani onların gizlenmesi, şiş gözlerle dolaşması veya yorganın altına gizlenmelerini beklemek çok da beklenir bir durum değil. İlişki uzmanı Jackie Walker, ayrılık sonrasında çoğu kişinin hala arzulanır, çekici olduğunu bilmeye ihtiyacı olduğunu belirtiyor. Eğer kişinin yeni partneri eskisinden daha genç ve çekici ise bu istenilenden çok daha iyidir. Rahatlatan aşk sarhoşu ilişkilerde erkek, kırılmış kadını rahatlatmakta iyi olmalıdır. Arkadaş arasında 'taze bir nefes' olarak görülmeye de katlanması gerekir.Erkek çok yakışıklı, kafası karışık kadını korumacı ve mutlu fotoğraflar veren biri olmalı. En önemlisi ondan aldatılmış, küçük düşürülmüş, sorularla başbaşa kalmış ünlü kadının hala en seksi ve arzulanan kadın olduğunu göstermesi beklenir. Mesaj açık ve seçik olmalıdır: Geçmişi unuttum, bitirdim.

Kate, Cheryl ayrıldıktan hemen sonra hemen başkasını bulan ilk kadınlar değiller. Madonna, Guy Ritchie'den hemen sonra model Jesus Luz ile görüntülenmişti.

 


Oscar ödüllü Reese Witherspoon, Ryan Phillipe ile evliliğini yine aldatılma yüzünden bitirince genç aktör Jake Gyllenhaal ile olmaya başlamıştı.Halle Berry bile Gabriel Aubry ile ilişkisini bitirdikten hemen sonra gizemli bir erkekle fotoğraflandı.

Julia Roberts ve Jennifer Lopez bile ilişkileri bittikten kısa süre sonra hiç yalnız kalmadılar.

Rahatlatan, aşk sarhoşu ilişkilerin çoğu ne yazık ki evlilikle sonuçlanmıyor. Başladığı gibi hızlıca sonuçlanıyor. Negatif duygulardan kurtulmak için başlanan ilişki de zamanla partner çok mükemmel görünmemeye başlıyor. Bu ilişki bittiğinde ilki kadar acı vermez çünkü kadınların güvenleri bir kere sarsılmıştır.

Ancak istisnai olarak Kate Winslet, Louis Dowler ile sonsuza kadar birlikte olabilir ancak bu ikinci kez evlenmek anlamına gelir. Ruhsal olarak şimdilerde kendini hayatın tadını çıkarmaya vermiş olma ihtimali daha yüksek.

Ünlü erkekler ise kısa süreli, rahatlatan ilişkilerin içinde bulunmaktan keyif alırlar. İlişki bittiğinde hızlı karar verilmiş, üzerinde konuşmak istemedikleri birşey olur. Hayal kırıklığı yaşayan çoğu kadın 'sorun sen değilsin benim' mesajını aldıktan kısa süre sonra doğru aşkı aramaya devam eder.

Şıpsevdi aşklar seks ağırlıklı olabilir. Özgüvenlerini yeniden kazanmaya çalışıyor olabilirler. Medyada kurban olarak yer almaktansa ağırlıklı olarak eğleniyor görünmek her zaman daha iyidir.

Sıra şimdi Tiger Wood ile yollarını ayıran Elin Nordegren'de..

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

para insanı böyle yapar....

GÜLHAN - 03-01-2011 06:27
bunlar şıpsevdi aşıklar

nevince - 30-09-2010 12:10
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları