ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Akrep Burcu Geçişi
Koç

Sevgili Koçlar, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, kişisel olarak paylaşım, özveri ve başkalarıyla olan bütünleşme konularının odak noktanızı oluşturmaya başlaması ve ancak bu sayede gelişmenin sağlanabileceğinin göstergesi gibidir. Yani bireysel olarak büyümek, ilerlemek için tek başına hareket etmekten ziyade, karşımızdaki kişinin sesine kulak vermeniz gerekiyor.

Güneş-Akrep burcu seyrinde her şeyin altı didiklenir ve hakimiyeti sağlamak için en fazla üzerinde durulan nokta değerlerin paylaşımı ve cinselliktir. Akrep burcunda ilerleyen Güneş, Mars yönetiminde olduğu için, istekleriniz konusunda diretmeniz anlamına gelebilir. Bu enerjiyi dengeli ve dikkatli bir şekilde kullanmak gerekiyor. 22 Kasım tarihine kadar devam edecek bu seyir ilişkinizle alakalı konularda aksayan, sorun yaratan ve bütünleşmenize engel olan noktaların arındırılması ve gerekirse bunların devre dışı bırakılması adına iyileştirici bir etki yaratabilir.
Boğa

Sevgili Boğalar, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda seyrini sürdürecek Güneş, bir yıl sonra aynı noktaya geliyor. Bu süreç genel anlamıyal, partnerinizle aranızdaki kimlik çatışmalarının yaşanma ihtimalinin yüksek olduğu bir zamandır. Güneş bildiğiniz gibi yaşam canlılığımız ve bilinçli isteklerimizin astrolojik temsilcisi olduğuna göre, karşıt burcunuzda ilerlemesi her ikinizin de, kişisel bakış açınız başta olmak üzere, hayatı algılayış biçiminiz, eğilimleriniz, kararlarınız ve birbiriniz üzerindeki etkinliğiniz anlamında bir kutuplaşmanın işaretidir. Tabii ki, bu kutuplaşma, ilişkinin niteliğine göre anlam kazanır. Bazı çiftler bu farklılığın lezzetli bir durum olduğunu düşünebilir. Size ayna tutan bir partner eksiklerinizi görmenizi de sağlayabilir. Ayrıca bu farklılık kendi içinde aslında son derece hoş bir durum olabilir.

Ancak bazı çiftler için durum çekilmez olarak görülebilir. Siz beyaz dersiniz, partneriniz siyah, orta bir noktada birlikte griyi keşfetmek varken, tam tersine birbiriniz üzerinde hakimiyet kurmaya kalkışabilirsiniz. Benim önerim, gereksiz şeyler için birbirinizi üzmek yerine, farklılıklarınız konusunda anlayışlı olmak, destek vermeye çalışmaktır. Bunlara dikkat ederseniz hiçbir enerjinin ilişkinizi yıpratması mümkün olmayacaktır. Hep şunu söylerim. Amacınız bir arada yaşamak mı yoksa birbirinizi yok etmek mi? Bunun cevabı çok önemli. Eğer beraber olmaksa bunun yolu sevgi, saygı ve güven üçlüsünü beraberliğinizde iyi kurgulamaktan geçiyor. Buna dikkat ettiğiniz zaman problemlerin üstesinden gelmek gayet mümkün olur. Yıllarca bir çok sorunla mücadele ederek, ilişkisini düzgün bir şekilde sürdüren çiftler var. Niye bunlardan biri siz olmayasınız ki? Güneş-Akrep burcu seyrinin bu yıl ki geçişinde etkili olan tarihler: 24 ve 29 Ekim olarak öne çıkıyor. Her iki tarih olumlu gözükmektedir.
İkizler

Sevgili İkizler, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında çalışma evinizde ilerlemesini sürdürecek Güneş-Akrep burcu seyri, genel anlamıyla  dönüşüm ve yenilenme konularında etkili olup, gayet hırslı bir şekilde çalışmanızı, isteklerinizi elde etmek için azami çaba harcamanızı sağlayıcı önemli bir kuvvettir. Bu süreçte Pluto idaresinde olan Güneş doğal olarak liderlik gücünü ortaya koymak isteyen kişinin, kimi zaman karşısındaki insanları çıkarları doğrultusunda kullanmasına neden olabilir. Bu etki altında, negatif her şeyden kaçarak,  pozitif bir şeyler yapma içgüdünüz yoğunlaşabilir. Söz gelimi iş değiştirmek isteği veya yarım gün çalışma tarzı  bir iş kurmanız mümkündür.

Şimdiye kadar kullanmadığınız kaynaklarınız ve yetenekleriniz, durumunuzu geliştirerek ileri gitmenize yardımcıdır. Görünenlerden ziyade, her mevzunun geri planındaki bilgilere ulaşma isteğiniz size derinlik kazandırabilir. Sezgileriniz güçlenir. Kurnazlık, çıkarlarınızı iyi kollayarak ilerlemeye çalışmanız mümkündür. Yalnız şunu belirteyim. Bu tarihler arasında en çok nerede ve hangi konuda çabalamanız gerekiyorsa enerjinizi o yönde kullanmaya bakın. Zihninizi boşaltın. O zaman işte kullanabileceğiniz üretkenlik gücünüzü ortaya çıkarmış olursunuz. 24 ve 29 Ekim tarihleri,  Güneş-Akrep burcu seyrinin etkili günleri olarak öne çıkmaktadır.
Yengeç

Sevgili Yengeçler, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, genel anlamıyla bir yıl sonra aşk evinizde etkili olacak gayet olumlu bir enerjidir. Sevdiklerinize hakim olma isteğiniz yükselebilir. İlişkisi olmayanlar bu enerji altında, kendilerini ön plana alarak seçimlerde bulunabilirler. Değişik zevkler, erotizm, tutkulu paylaşımlar ilgi alanınız içine girerler. Daha baskın tavırlar gösterebilirsiniz. Normaldeki hassasiyet yerini güçlenmeye bırakabilir. Cazibeniz ve çekiciliğiniz yükselir. Bu durum karşı cins üzerinde etkili olmanızı sağlayabilir. İlişkisinde sorun olanların bu tarih sonrası dikkat etmesi gereken en önemli konu, ya hep ya hiç tavırları içinde olmamaları, benim dediğim olacak şeklinde davranmamalarıdır. Bu etki altında tutkularınız ön planda olduğundan kıskançlık duygunuza yenilmeniz ve yok yere sert tepkilerde bulunmanız mümkündür. Dikkatli olmak gerekiyor.

Sizler değerlerinize sahip çıkan sevmeyi bilen kişilersiniz. Fakat bu tarihteki enerji nedeniyle istemeden de olsa kuruntulu davranabilirsiniz. Gizlilikleri merak duygunuz ön plandadır. Sevgilinizin bir hareketi veya bir sözü karşısında tepki gösterebilirsiniz. Sakin olmalı, dönemin yüksek enerjisini sadık ve düşünceli davranarak kullanmalısınız. Güneş Akrep burcunda seyrine başladığında aşkta güç, kararlılık, kazanma hırsı, derin kavrayış ve anlayış yükselir. Belli bir amacınız varsa ona ulaşmak için yeniliklerde bulunmanız mümkündür. Sizi motive edecek bir aşk kapınızı çalabilir. İlişkilerinizde kendi gücünüzü gösterebileceğiniz ve karşınızdaki kişi üzerinde güzel etkiler bırakabileceğiniz bir dönemdir. Ancak bu gücü doğru anlamda kullanmak için, tatminsizlik, güvensizlik gibi olumsuz duygulardan uzak durmak gerekir.
Aslan

Sevgili Aslanlar, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerlemesini sürdürecek Güneş genel anlamıyla eviniz, ailenizle ilgili her türlü konuda iç gözlemde bulunma süreci anlamı taşır. Sizler bu dönem içinde, çocukluğunuzda sizi etkileyen ve ailenizle olan ilişkilerinizden kaynaklanan tüm geçmişinizi tekrar gözden geçirerek, sizi oluşturan değerlerin altını bir kez daha çizebileceksiniz. Hangi konular bilinçaltınızda yer etmişti, hala hangi olayların etkisi altındasınız. İçinden bir türlü çıkamadığınız hangi psikolojik sıkıntılara sahipsiniz. Evinizi birlikte paylaştığınız insanlarla bir arada olmaktan gerçekten mutlu musunuz? Yaşamınızı yeniden yönlendirmek adına hangi güçlü mücadeleyi vermek zorundasınız. Benliğinizin derinliklerinde sizi rahatsız eden durumlar nedir? İşte bu ve buna benzer soruların cevap bulduğu bir dönem geçirebilirsiniz. Her yıl bu mevsimlerde, akrep burcunda ilerleyen güneşin sizin doğum güneşinizle zorlu görünüm oluşturması nedeniyle bu bir aylık dönemin zorlu geçmesine neden olabilir.

Bunun yarattığı psikolojik etkiler altında dış dünyadaki herkesin sizin benliğinize meydan okuduğunu hissedebilirsiniz. Bu durum altında sizler genel ev yaşamınız veya ailevi konularda bir değişim sürecinden geçersiniz. Kimileriniz yeni bir kararla iş dünyasını bırakarak ev yaşamını tercih edebilir, kimileriniz ise, ev içinde değişimlere gidebilir, bazılarınız ise yeni bir eve taşınabilir. Her ne olursa olsun, bu değişimler genel olarak çoktandır düşündüğünüz planladığınız şeylerdir. Yalnız olaylar yavaş geliştiği için, gergin tepkiler vermeniz mümkündür. Yapmanız gereken ise, kafanızın içindeki hedeflerden şaşmamak, yeni oluşan şartlara uyum göstermek ve gereksiz endişelerden kurtulmaktır. Ekim ayında öne çıkan tarihler: 24 ve 29 Ekimdir. 24 Ekim Güneş-Chiron olumlu görünümü güven arzusu duyduğunuz hatta kimi zaman şüpheci yanaştığınız olayları sezgisel anlamda değerlendirerek içinizi rahatlatmanızı sağlayabilir. 29 Ekim Güneş-Jüpiter abartılı ve kimi zaman aşırı tutkulu davranmanın işaretidir. Sahip olduğunuz değerleri inatçı bir biçimde kimi zaman da abartılı bir güven duygusuyla korumaya çalışmanız anlamındadır. Tabii ki dozunu bilmekte yarar var.
Başak

Sevgili Başaklar, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerlemesini sürdürecek olan Güneş genel olarak, yakın çevrenizle olan ilişkiler ağınızı yeniden düzenlemek, bencil veya ben merkezci düşünmek yerine paylaşımlarda bulunmak ve karşınıza çıkacak fırsatlardan yararlanmaktır. Genel anlamda güçlü görünmek ve gücünüzü kanıtlamak adına istekli olduğunuz bu dönemde, çevrenizde oluşan olaylarda sağlıklı şüpheler duyarak araştırabilirseniz oldukça ilginç bilgiler sahibi olabilirsiniz. İradenize son derece sahip çıkacağınız için, sizi yanıltabilecek veya yolunuzdan çevirebilecek pek bir güç olmayacaktır. Yolculuklar genel anlamda sizin için önemli hale gelecek, iletişim konusunda genel olarak dikkatli olmaya çalışacak, birlikte olduğunuz kişileri dikkatle inceleyeceksiniz. Kendinizi ispatlamanızı sağlayan fırsatlarla karşılaşacak ve diğer insanların dikkatini çekebileceksiniz.
Duygularınızı derin ve tutkulu bir şekilde gösterecek, sahip olduğunuz herşeyin kıymetini bileceksiniz. Doğal bir manyetizmanız olacak ve tavırlarınızla, kararlarınızla hayranlık uyandıracaksınız. Bugüne kadar oluşturduğunuz ve içinde yer aldığınız çevrenin dışına çıkabilecek, yeni insanlarla tanışabilecek iletişim çemberinizi genişleteceksiniz. Maddi yönden size yararı olabilecek destekler bulmanız kolaylaşacak, girişimlerinizde başarılar elde edeceksiniz.Bu süreç içinde, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, zorba tavırlardan, başkaları üzerinde kontrol ve güç uygulayarak liderlik elde etmekten, gereksiz kuşku ve kuruntularla gerilim yüklenmekten özenle sakınmalısınız. Dikkati çeken tarihler: 24 ve 29 Ekim olarak öne çıkıyor.
Terazi

Sevgili Teraziler, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda seyrini sürdürecek Güneş, genel anlamıyla güçlü görünmek ve gücünüzü kanıtlamak adına istekli olduğunuz bu dönemde, çevrenizde oluşan olaylarda sağlıklı şüpheler duyarak araştırabilirseniz oldukça ilginç bilgiler sahibi olabilirsiniz. İradenize son derece sahip çıkmanız halinde sizi yanıltabilecek veya yolunuzdan çevirebilecek pek bir güç olmaz. Yolculuklar genel anlamda sizin için önemli hale gelir, iletişim konusunda genel olarak dikkatli olmaya çalışmalı, birlikte olduğunuz kişileri dikkatle incelemelisiniz. Kendinizi ispatlamanızı sağlayan fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bu enerji sayesinde insanların dikkatini çekebilirsiniz. Duygularınızı derin ve tutkulu bir şekilde ifade edebilir, sahip olduğunuz her şeyin kıymetini bilirsiniz. Doğal bir manyetizmanız olacak ve tavırlarınızla, kararlarınızla hayranlık uyandırabilirsiniz.

Bugüne kadar oluşturduğunuz ve içinde yer aldığınız çevrenin dışına çıkabilir, yeni insanlarla tanışabilir, iletişim çemberinizi genişletebilirsiniz. Maddi yönden destek bulmanız kolaylaşır, girişimlerinizde başarılar elde edebilirsiniz. Bu süreçte, başkaları üzerinde kontrol ve güç uygulayarak liderlik elde etmekten, gereksiz kuşku ve kuruntularla gerilim yüklenmekten özenle sakınmalısınız. Güneş-Akrep burcu geçişinin etkili tarihleri 24 ve 29 Ekim olarak öne çıkıyor. Kazanmaktan yana olan birey, hem kendini güçlü biri olarak göstermek hem de dönüşümde bulunmak için karşısına çıkan fırsatları değerlendirmekten yana. İş hayatınızla ilgili konularda şifalı bir elin size uzanması mümkün diyebiliriz.
Akrep

Sevgili Akrepler, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında dünyamızın ısı ve ışık kaynağı olan Güneş burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Bunun anlamı bir yaş daha olgunlaşmak ve fiziksel açıdan canlanmak, tazelenmek demektir. Sizler değişim, yenilenme ve dönüşüm konularında etkin hale gelerek yaşamınızla ilgili kararlar alabileceksiniz. Fiziksel açıdan yeniliklerde bulunacak, bayan akrepler çekicilikleriyle, bay akrepler karizmatik duruşlarıyla daha bir fazla dikkat çekeceklerdir. Herkes size baktığında bir parıldama ve ışık görecek, gerek ilişkiler konusunda gerekse girişimler açısından yoğunluk kazanacaksınız. Bu dönemde kontrol ve gücü elinizde tutmaktan, güçlü görünmekten hoşlanacak, liderlik gücünüzle göz dolduracaksınız. Her alanda kuruntu ve kuşkulardan uzak kalmanızı sağlayan fırsatlarla karşılaştığınız gibi, siz de birebir insan ilişkilerindeki başarınızla diğer kişilere örnek olabileceksiniz.

Bu süreç içinde yapmanız gereken en önemli şey, eskiyle alakalı herşeyi kendi içinizde bir şekilde çözüme kavuşturmak ve her zaman dediğim gibi, sizin elinizde olmayan ve düzeltmenizin mümkün olmadığı konularla vakit kaybetmek yerine yeniye yer açmak olmalıdır. Ancak böylece bu pırıltılı dönemi yararlı bir şekilde geçirebilir, fırsatları güce dönüştürebilir ve ilerleme sağlayabilirsiniz. Süreç içinde görülecek diğer bir etki ise tavırlarınıza yansıyacaktır. Özgüvenli duruşunuz öyle etkileyici olacaktır ki, sizi yakından tanımayan kişilerde, müthiş bir hayranlık uyandırabilirsiniz. Güçlü ve mağrur duruşunuzla sanki kimseye ihtiyacınız yokmuş gibi bir havaya sahip olabilirsiniz. bu durum yeni girişimlerde size oldukça faydalar sağlayabilir. Herhangi bir iş başvurusunda tercih edilen kişi olabilir, karşı cins üzerinde etkili olacağınız için ilişkilerde kontrolü sağlayabilirsiniz. Ben şimdiden tüm Akreplerin doğum gününü kutlar, gönüllerince mutlu bir dönem geçirmelerini temenni ederim.
Yay

Sevgili Yaylar, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında devam edecek, yenilenme, dönüşüm ve bütünleşmeyle alakalı konularda geri planda kalarak gözden geçirmelerde bulunacağınız Güneş-Akrep burcu seyri, yaşamınızı yakından ilgilendiren ve gelişiminiz önünde engeller oluşturan her türlü konuyu derinden derine inceleyeceğiniz bir süreçtir. Sizler için hem kişisel anlamda bir arınma hem de kendinizi yeniden toparlanmanız açısından bir yanıyla zor olsa da, genel anlamda gayet faydalıdır. İç gözleminizin yoğun olacağı bu tarihler arasında kendinizi net olarak ifade edebilmeniz pek mümkün olmasa da, tespitleriniz ve bunları ele alış tarzınız daha sonra oldukça işinize yarayabilir. Gerçeklerin fazlasıyla ön planda olacağı bu dönemde yüzleşmelerde bulunabilir, görünenle yetinmek yerine ham olan gerçeğin peşinden koşabilirsiniz. Elinizde olmayan bazı durumlar can sıkıcı gibi gelse de, bütün bunlar ciddiyetle ele aldığında çözüme kavuşması da o denli kolay olacaktır. Parasal kaynaklar konusunda dışarıdan destek bulmanız belki zorlaşabilir veya bilinçaltınızdaki bastırılmış duygu ön plana çıkabilir. Gizli erotik tutkular, fanteziler, gizli sevdalar, eskide kalan fakat bir türlü aklınızdan çıkmayan anılar yüzeye çıkarak kendini hatırlatabilir.

Bazen dibe vurduğunuzu düşünseniz sizi yukarılara doğru çeken inanç gücünüzü ve pozitif düşünce olgunuzu kesinlikle devrede tutmalısınız. Geçmişle alakalı hiçbir konunun sizi yaralamasına, geri döndürmesine veya etkilemesine izin vermeyiniz. Başkalarına bu kadar tolerans göstermek yerine kendi çıkarlarınızı iyi kollayınız ve sizi çekemeyen kişiler olabileceğini düşünerek sırlarınızı güvenmedikçe kimseyle paylaşmayınız. Abartılı düşünmeyin, bir olayı gözünüzde devleştirmeyin, sadece kendinize güvenin yeter. Telkinde bulunmak, meditasyon, dua ve zikir hakikaten rahatlatıcı ve şifalandırıcıdır. Gözünüzle görmediğiniz, kulağınızla duymadığınız şeylere inanmayın. İşte bütün bunlar sürecin rahat geçirilmesini sağlar.
Oğlak
Sevgili Oğlaklar, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Akrep burcu seyri her yıl olduğu gibi genel anlamıyla, gerçekçi bir şekilde tüm hedeflerinizi gözden geçirme, ileriye yönelik girişimler için güç elde etme ve karşınıza çıkacak fırsatlardan yararlanma dönemidir. Hakikaten oldukça güzel bir döneme adım atmış durumdasınız. Þimdi yapmanız gereken bu enerjiden yararlanarak liderlik gücünüzü ve bugüne kadar oluşturduğunuz tüm değerleri ortaya koymak ve yenilikte bulunmak olmalıdır. Gerektiği yerde başkalarıyla işbirliğinde bulunmanızı sağlayacak destekler göreceğiniz bu süreçte, çevrenizi genişletmenin ve insan kazanmanın aslında ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Artık hedeflerinizi belirli bir sınır içinde tutarak hareket etmek yerine, uzun vadeli düşünebilir ve hiç korkmadan geleceğinizi yönlendirebilirsiniz.

Sosyal yönden aktif olduğunuz sürece inanamayacağınız kadar değerli girişimlerde bulunabilme şansı yakalayabilirsiniz. Eskiyle olan tüm bağlarınızı yeniden gözden geçirerek bağlantınızı kesmeyi düşündüğünüz her alan ve her kişiyle alakalı kararlar verebilir sadece önünüze çıkan aydınlığı takip edebilirsiniz. Bu süreçte tanıdığınız bazı insanların ileride size ne kadar büyük yardımlar ve faydalar getireceğini bir gün anlayacak ve bu altın dönemin ışıltısı içinde birçok güzellikler yaşayabileceksiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda sizden büyük kişilerden oldukça destek görecek, kendi kaderinizin iplerini elinize almanızı sağlayan irade gücünüzü perçinleyebilecek ve yakın bir zamanda başlayacak olan şahane dönemin ilk adımlarını bugünden itibaren atabileceksiniz. Lütfen biraz daha sabırlı olun ve şu son günlerdeki oldukça yoğun baskı ve kitlenme döneminin anahtarı olan, bugünkü enerjinin yüreğinize dolmasına izin verin.
Kova

Sevgili Kovalar, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Akrep burcu seyri, genel anlamıyla bir yıl sonra, girişimleriniz, kontrol ve irade gücünüz üzerinde tesirli olup, yenilik anlamındaki işleri yerli yerine oturtma konusunda mücadele verdiğinizi gösteriyor. Eskiye git yeniye gel deme zamanı da diyebiliriz buna. -Değişmeliyim, bütünleşmeliyim ve dönüşmeliyim sözlerini sürekli tekrarlayabilirsiniz. Tabi ki dışarıdan yine müdahalede bulunmak isteyen güçler karşınıza geçerek, -Yapamazsın dur, beceremezsin diyerek yıldırmaya çalışabilirler. Sizler ise bu dünyaya geliş hedefinizin olan Kova burcu sürecini gerçekleştirmek zorunda olduğunuz bilincinden bir an bile uzaklaşmadan hedeflerinize kilitleneceksiniz. Kapıları zorlayacak ve ne olursa olsun hiç çekinmeden defalarca çalacaksınız.

Bugüne dek oluşturduğunuz ne kadar beceri ve başarı varsa şimdi bunları mesleki alanda göstermek için girişimci davranacaksınız. Güç ve kontrolü elinizde tutmak için öncelikle gönüllü olmayı ve beklenmeyen sürprizlerin bugüne dek yarattığı kaygıları ve terslikleri elinizle iterek, yüreğinizin içindeki o muazzam orijinal fikirleri hayata geçireceksiniz. Bu süreçte patron konumundaki kişiler veya gücü elinde bulunduran insanlar sizin bu dirilişiniz karşısında takdir edebilir övgüde bulunabilir ve siz mesleki statünüzü bir kademe daha yukarıya taşıyabilirsiniz. Güneş nasıl insanlığı ısıtan astrolojik bir fenomense, sizler de bu sıcaklığı gerekli alanda kullanabilecek akıllı kişilersiniz. Bu enerji sayesinde, zekanızın pırıltılarıyla eskiyi bir kenara koyabilir ve geçmişin tüm tozlarını üzerinizden silkeleyip atabilirsiniz. Güneş-Akrep burcu geçişindeki etkili tarihler 24 ve 29 Ekim olarak öne çıkıyor.
Balık

Sevgili Balıklar, 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş her yıl olduğu gibi genel anlamıyla sizler için yenilenme, yaşamınız için yeni adımlar atabilme ve eskiyle olan tüm bağlarınızın yarattığı sıkıntı ve çaresizliği bir kenara koyabilme anlamı taşır. 24 Ekim tarihinde Güneş-Chiron arasındaki olumlu görünüm, iş hayatınızla ilgili meseleleri, sorunlarınızı, isteklerinizi ve kaygılarınızı giderici, umutlandırıcı ilahi bir kuvvet enerjisidir. Zayıf olduğunuzu, yetersiz kaldığınızı hissettiğiniz alanlarda size yardımcıdır. İnancınızla her türlü güçlüğün üstesinden gelebilmenizde size ışık ve rehberlik edebilir. Uzak yollar, başka şehirler, eğitim veya iş hayatınızla ilgili yaşanması muhtemel gelişmeler ufkunuzu ve görüşünüzü aydınlatır. 29 Ekim tarihindeki Güneş-Jüpiter karşıtlık etkisi altında hem kendi çevrenizde güç elde etme arzunuz yüreğinizde büyür hem de dış dünyaya açılarak maddi ve manevi değerler kazanma, zevkli bir yaşam sürme arzunuz büyür. Ancak Jüpiter geri hareketini sürdürdüğü için bu tarihte ekilen tohumlar Aralık 2011 sonrası yavaş yavaş filizlenmeye başlar.

O yüzden çok da abartılı veya sabit fikirli düşünmemekte yarar vardır. Biraz tevekkül içinde olmak rahatlatıcıdır. Evet kısa bir süre gibi gözükse de, son zamanlardaki bazı ters durumların yarattığı sıkıntıyı üzerinizden atmanız adına bu görünümler ve Güneş-Akrep burcu geçişinin etkili olacağını söylemek mümkündür. Yine genel olarak bu süreçte, seyahatler, eğitim hayatınız, vizyonunuz, inancınız, yeni çevreler edinmeniz, yabancı dil ve araştırma işleriniz, akademik kariyer ve mesleki olarak kendinizi geliştirmeniz, inancınızı ayakta tutarak her şeyin altından kalkabilmenizi sağlayan içsel motivasyonunuzu yeniden oluşturmanız, bir takım girişimlerle kendi ufkunuzu geliştirmeniz, alışılmışın dışına çıkabilme cesareti edinmeniz ve sizi kısıtlayan her şeye veda edebilmeniz konularında girişimde bulunabilir ve zihinsel yönden aktif bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları