ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

Adriana Yürüyecek, Mustafa Söyleyecek


 

Brezilyalı ünlü top model Adriana Lima, podyuma çıkmak üzere Türkiye'ye geliyor. Türkiye'de podyumda ilk kez Dosso Dossi Fashion Show'da yürüyecek olan Adriana Lima, etkinlik kapsamında düzenlenecek Mustafa Sandal konserini de izleyecek...

 Türkiye'nin en büyük tekstil organizasyonu olan Dosso Dossi Fashion Show, dünyaca ünlü top modelleri podyuma çıkartmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda Isabeli Fontana ve Erin Heatherton'ın görev aldığı organizasyonda bu kez Adriana Lima podyuma çıkacak.

 

 Antalya'da Expo Center'da 9 Ocak'ta düzenlenecek defileye katılacak olan ünlü model, dört ayrı kıyafet sergileyecek.

Norm, Life Time, Velvet ve Awoss firmalarının hazırlayacağı özel giysileri Öner Evez'in kareografisiyle podyumda sergileyecek olan Adriana Lima'ya 40 manken eşlik edecek.

Yaklaşık iki ay önce ikinci kez anne olan ve formunda hiçbir şey kaybetmeden podyumlara geri dönen Adriana Lima, dünyanın dört bir yanından gelecek olan yaklaşık beş bin tekstil alıcısının karşısında podyuma çıkacak. Toplam iki gün Türkiye'de kalacak olan Adriana Lima, bu kez İstanbul'a hiç uğramadan Antalya'dan ülkemize veda edecek.

 

Adriana Lima, hamileliği nedeniyle doktorunun izin vermemesi üzerine Haziran ayında 14'üncüsü gerçekleştirilen organizasyona katılamamıştı. Üzüntüsünü attığı twitter mesajı ile, "Dosso Dossi Fashion Show'a katılamadığım için üzgünüm. 2013 Dosso Dossi'de görüşmek üzere" diyerek duyuran güzel model, ajansıyla yaptığı görüşme sonucunda yerine en yakın arkadaşı ünlü model Erin Heatherton'ın gelmesini sağlamıştı.

 

MUSTAFA SANDAL KONSERİNİ İZLEYECEK

8-14 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 15. Dosso Dossi Fashion Show kapsamında yine 9 Ocak'ta Mustafa Sandal konseri düzenlenecek. Organizasyona katılacak olan konukları hareketli parçaları ve sahne şovlarıyla coşturacak olan Mustafa Sandal'ın konserini Adriana Lima da izleyecek. Sandal, Antalya Expo Center içinde özel olarak düzenlenecek olan konser alanında sahneye çıkacak.

http://www.dossodossi.com.tr/

 

 


 

DOSSO DOSSI FASHION SHOW

İşadamı Hikmet Eraslan tarafından geliştirilen "İŞ TATİLİ" konsepti altında yılda iki kez düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show, 2005 yılında 11 firma ve 45 alıcının katılımı ile başladı.

Gerçekleştirilecek 15. organizasyonda 150 firma ve 5 bin alıcı rakamına ulaşması beklenen etkinlik, Laleli ağırlıklı olmak üzere tekstil üreticileriyle, tekstil alıcılarını Expo Center'de düzenlenen fuar alanında bir araya getiriyor.

http://www.dossodossi.com.tr/

 

Etkinlik sırasında Rusya ağırlıklı olmak üzere 30 ayrı ülkeden ve 200 farklı şehirden tekstil alıcıları Antalya'ya geliyor. Bu yıl, yerli butik sahiplerinin de ilk kez katılacağı organizasyon 8-14 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

15. Dosso Dossi Fashion Show'da yaklaşık 400 mankenin görev alacağı 40 ayrı defile düzenlenecek. Tekstil alıcıları, beraberlerinde aileleriyle birlikte geldikleri Antalya'da hem alışveriş hem de tatil yapma imkanı buluyor...

 

http://www.dossodossi.com.tr/

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

Bu yazı hakkında henüz yorum yapılmamış.
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları