ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

7 Kilo doğdu!


Texas'ın belki de gelmiş geçmiş en büyük bebeği. 7 kilo 300 gr doğan 'minik' JaMichael hastane görevlilerini ve anne babasını şoka uğrattı.

Longwiev Hastanesi'nde doğan en büyük bebek olan JaMichael'ın eyalette de doğmuş olan en büyük bebek olabileceği söyleniyor.

5 kilo civarında doğmasını bekledikleri bebekleri için hastaneye yatan Brown çifti 7 kilo 300 gram ağırlığındaki bebekleriyle karşılaşınca, hastane görevlileriyle birlikte büyük şaşkınlık yaşadı.

Hemşirelerin bebek bezi bulmakta zorlandığı JaMichael'ın babası oğlunun önünde parlak bir futbol kariyeri gördüğünü söylüyor.

Uzun kıvırcık saçlarla doğan JaMichael'ın kendinden büyük 3 tane de ablası var. Sezaryenle doğan 7 kiloluk bebeğin annesi bundan sonra çocuk sahibi olmak istemediğini söylüyor.

Annenin, hamileliği sırasında şeker hastalığına yakalandığı, bunun, bebeklerin iri doğmasına yol açan bir durum olduğu belirtildi. Guinnes Rekorlar Kitabı'na göre bugüne kadar doğmuş en büyük bebek Anna Bates adında bir kadının doğurduğu 10 kiloluk bebek. Kanada'da 1879 yılında dünyaya gelen bebek sadece 11 saat yaşayabilmiş.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

maaaşallah


cenan - 18-07-2011 01:18
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları