ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

50. Bölümü Kutladılar


Geceye oyuncular Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel, Burak Özçivit, Meryem Uzerli, Engin Günaydın, Mehmet Günsür, Nur Fettahoğlu, Filiz Ahmet, Okan Yalabık, Melisa Sözen'in yanı sıra Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın, Cansu Dere, Necati Şaşmaz, Hande Subaşı gibi ünlü isimler katıldı. Parti, gece saat 03.30'a kadar devam etti.

SEVGİLİSİNİ ALIP GİTTİ
Ceylan Çapa ile aşk yaşayan Burak Özçivit, gecede yalnızdı. Genç oyuncu, sevgilisini soran muhabirlere "Bu bir iş yemeği, kendisi ondan yok" yanıtını verdi. Nur Fettahoğlu'yla ayrıldıkları konuşulan Necati Şaşmaz da partideydi. Görüntülenmek istemeyen Şaşmaz, mekâna deniz yoluyla geldi. Kısa bir süre sonra da sevgilisiyle beraber yine deniz yoluyla ayrıldı.

HER HAFTA BİR FİLM ÇEKİYORUZ
Mekândan en son ayrılan, Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti oldu. Güzel bir gece geçirdiklerini söyleyen Ergenç, Kanuni Sultan Süleyman rolü için uzattığı sakallarına alıştığını söyledi: "İnsanlar hâlâ alışamadı sakallarıma ama ben alıştım, artık tuhaf gelmiyor." Dizide Hürrem'i canlandıran Meryem Uzerli de "50'nci bölümü kutladığımıza inanamıyorum. Neredeyse haftada bir sinema filmi çekiyoruz, çünkü Türkiye'de diziler çok uzun. Yoğun bir tempoyla çalışıyoruz" dedi.

 

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

ben o filmi beğenmedim izlemiyorum.

cenan - 15-03-2012 02:00
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları