ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

4 Yıldır UyanmıyorLily Clarke için hayat uykudan ibaret. 4 yılda denenen hiçbir şey ise fayda etmedi.

Doğum gününde başını yastığa bir koydu, 4 yıldır hayat ondan habersiz akıp gidiyor. Kleine Levin sendromuna yakalanan Lily Clarke için hayat uykudan ibaret. Doktor doktor gezen çaresiz annesinin en büyük hayali ise, kızını bir gün derin uykusundan uyandıracak birilerinin çıkıp gelmesi.

17. YAŞ GÜNÜNDE UYUYAKALINCA

Daha 17 yaşında uyku hastalığına yakalanan Lily Clarke, tam bir aydır başka alemlerde. Kimbilir siz bu haberi okurken o bilmem kaç milyonuncu rüyasını görüyor. Yiyip içemeyen, üniversitede öğrenci olan Lily, sınavlarına da uykuda olduğu için çalışamadı; hatta sınav günleri uyanamayıp derslerinden kaldı. Zor durumda olan Lily'nin annesi Adele Clarke ile iki kız kardeşi de onun için çok endişeleniyor.

DENENMEDİK YÖNTEM KALMADI

Denemedikleri tedavi yöntemlerinin kalmadığını söyleyen çaresiz anne, doktor doktor gezdiklerini ve uzmanların bile kesin bir tehşis koyamadıklarını söyledi. 'Kleine Levin' sendromu adı koyulan bu hastalık ölüme kadar götürebiliyor. Geçen Şubat'ta bir gazetede uyku hastalığıyla ilgili bir makale okuyan anne Clarke, kızının durumunun da böyle bir şey olduğunu algıladı.

BİR GÜN, BİRİSİ KIZIMI UYANDIRACAK

Bu hastalık onu 17 yaşında buldu ve Lily şu anda 21 yaşında. Uyku yüzünden sınavlar; hatta doğum günlerini kaçıran kızı için doktorların eğer bir gün uyanamazsa sonunun daha kötü olabileceğini söylediği günden beri korku içinde yaşıyor. Bir gün Lily'nin iyileşeceğini umut eden anne "Birisi kızımı bu uykudan uyandıracak" diyor.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

çok korkunç ve ilginç bir durum inşallah birgün uyanır

nıluferdonmez - 02-09-2011 07:04
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları