ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

23 Mayıs'ta Yürüyüşe Davetlisiniz!

Herkes İçin Spor Federasyonu, Spor Haftası Etkinlikleri kapsamında 23 Mayıs Pazar günü, Nişantaşı'nda kadınlar için ödüllü bir yürüyüş yarışı düzenliyor. Sağlıklı yaşam için sporun önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen bu etkinliğe eğlenceli ve  sportif bir gün geçirmek isteyen tüm kadınlar davetli.

Herkes için Spor Federasyonu ve b-fit Sağlık ve Spor merkezi b-trophy yürüyüşü ile kadınları ödüllü bir yürüyüş yarışına davet ediyor. İlki 2008 yılında gerçekleştirilen b-Trophy Kadın Yürüyüş Yarışı bu sene 23 Mayıs Pazar günü Nişantaşı Sanat Parkı'nda start alıyor. Sporun kadınlar için önemine dikkat çekmek ve sağlıklı yaşamın vazgeçilmezliğini vurgulamak için gerçekleştirilen yarış, sadece aktif olarak spor yapan kadınlara değil, eğlenceli bir gün geçirmek isteyen her yaş grubundan kadınlar ücretsiz olarak katılabilirler. b-Trophy yürüyüşü ile kadınlar hem spor yapıp stres atacak hem de İstanbul'da yürümenin ödüllü keyfine varacaklar.

Harbiye Askeri Müze'nin yanındaki Nişantaşı Sanat Parkı'nda kurulacak alanda kayıtlarını tamamlayan katılımcılar, saat 11.00'de yürüyüşe başlayacaklar. Nişantaşı'ndan yola çıkarak Şişli, Mecidiyeköy, Balmumcu, Beşiktaş, Dolmabahçe, Taksim ve Nişantaşı rotasını takip edip yarışı tamamlayan ilk 30 kadını çeşitli ödüller bekliyor…

İlk 30'a Ödüller ,Tüm Katılımcılara Sürpriz Hediyeler!

Yarış parkurunu en önde tamamlayarak 1. gelen yarışçıya 5 yıldızlı Antalya Delphın Otel'de 3 gece 4 gün çift kişilik her şey dahil konaklama, diğer dereceye giren yarışçılara ise ARNİCA marka küçük ev aletleri, FUEL marka spor ayakkabı, WOMEN'S HEALTHY dergisi senelik üyeliği, GHETTO parti davetiyeleri, b-fit Spor Merkezi üyeliği, JİNEMED jinekolojik muayene çekleri, DR. MATRESS marka yatak ürünleri gibi hediyelerin verileceği aktivitede, etkinliğe katılan tüm kadınları da sürpriz hediyeler ve indirim çekleri bekliyor. Nişantaşı Sanat Parkı'nda açılacak stantlarda Nivea, Tadım gibi farklı markalar da ürün dağıtarak projeye destek verecekler.

b-fit Sağlık ve Spor Merkezi sponsorluğunda Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından düzenlenen yürüyüş yarışı hakkında www.b-trophy.com  web sitesinden ve b-fit şubelerinden detaylı bilgi alınabilir ve kayıt yaptırılabilir.

b-Trophy Kadın Yürüyüş Yarışı  - 23 Mayıs 2010
Katılımcı Kayıt         : 10.00-11.00
Yarış Başlangıç        : 11.00
Ödül Töreni            : 16.00
www.b-trophy.com ve b-fit şubeleri

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

katılmayı isterdim

emineburak - 29-08-2010 03:11
istanbul da olsaydım katılırdım katılanlara başarılar

mehtap - 20-05-2010 12:01
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları