ANA SAYFA
Please select your language
ENGLISH
        

'Yaşlı Kadın Kaldıramaz'


Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da POPSAV yardım gecesi konseri öncesi, geceye katılmayan sanatçılara tepki oluştu… Başta Ajda Pekkan olmak üzere onlarca sanatçıyı "Sanatçı Huzur Evi" yararına düzünlenecek konserlere davet ettiklerini dile getiren POPSAV başkanı Hakan Peker, Ajda Pekkan'ın menejerinin "Ajda Hanım'ın 18-19 Haziran'dan birkaç gün önce bir konseri daha var. Ajda Hanım yaşlı bir kadın. Üst üste iki konseri kaldıramaz" yanıtını aldığını ifade etti...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve POPSAV işbirliği ile 18-19 Haziran tarihinde Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda "Sanatçı Yaşam Evi" yararına düzenlenecek geceyle ilgili bilgi vermek amacıyla önceki gün Gayrettepe'deki Dedeman Otel'inde bir basın toplantısı düzenlendi.

Toplantıya POPSAV Başkanı Hakan Peker başta olmak üzere, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ali Güven gibi POPSAV üyeleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat Komisyonu Başkanı Arzu Öztoprak katıldı.

"Geçtiğimiz yıl bakıma muhtaç sanatçılarımız için Büyükşehir belediyesiyle birlikte Sanatçı yaşam Evi' kurabilmek amacıyla 17 duyarlı sanatçının katıldığı bir konser gerçekleştirmiştik. Gelen yoğun ilgi ve daha fazla gelir toplayabilmek adına bu yıl iki gün üst üste konser vereceğiz." diyen POPSAV Başkanı Hakan Peker, ana sponsorluğunu Doğa Koleji'nin, medya sponsorluğunu da Kral Tv'nin yapacağı gecede, Ali Güven, Burcu Güneş, Eda-Metin Özülkü, Eski Dostlar, Gülben Ergen, Hakan Peker, Kenan Doğulu, Murat Dalkılıç, Özcan Deniz, Reyhan Karaca, Tan, Yaşar ve Yıldız Tilbe gibi sanatçıların konser vereceğini açıkladı.

Kaynak : Mynet Kadın

YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞ PAYLAŞ
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ TARİF EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.
Üye iseniz lütfen giriş yapınız veya üye olmak için tıklayınız.

Yorumlar

maşallah görüntü hiçte öyle değil .

nıluferdonmez - 13-08-2011 01:00
AKTÜEL
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YORUMLAR
Site Kullanım Koşulları